VII Konkurs "Da Vinci" z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

Po raz kolejny odbył się konkurs, który niezmiernie cieszy się dużą popularnością wśród uczniów i nauczycieli.

XIII Konkurs Geograficzny "Odkryj Europę"

Po raz pierwszy organizowaliśmy ten konkurs, który wcześniej był organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Jaśle.

Korona Beskidu Niskiego

Seria filmów dostępnych na kanale YouTube Fundacji, przedstawiających wędrówki na szczyty w Beskidzie Niskim.

Zbiórka publiczna "Edukacja ma sens!"

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na organizację Konkursu "Da Vinci" i Konkursu "Odkryj Europę". Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Płyta "Najpiękniejsze kolędy"

Fundacja objęła patronat nad płytą "Najpiękniejsze kolędy" oraz członkowie Fundacji zaangażowali się w realizację tego projektu.

VI Miejski Konkurs "Da Vinci" z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

23 maja 2019 roku już po raz szósty odbył się Konkurs "Da Vinci". Jak zawsze wzięło w nim udział wielu uczniów. Na zakończenie w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle odbyło się uroczyste rozdanie nagród.