CHCĘ POMÓC

Działamy już ponad dwa lata i w tym czasie udało nam się zrealizować kilka projektów. Możesz się o nich dowiedzieć więcej w zakładce zrealizowane projekty.

Obecnie zbieramy pieniądze na projekty z zakresu edukacji, turystyki i krajoznawstwa. Możesz się o nich dowiedzieć więcej w zakładce bieżąca działalność. Dzięki twojej darowiźnie będziemy mogli zrealizować te projekty.

Przelew na konto

Możesz dokonać jednorazowej wpłaty darowizny na konto lub ustawić stałe polecenie wpłaty i regularnie wspierać nasze działania. Nawet nieduża kwota wpłacona jednorazowo lub co miesiąc jest dla nas bardzo ważna.

Dane do przelewu

Podkarpacka Fundacja Rozwoju “Beskid”
ul. Słoneczna 19A, 38-200 Jasło
Bank Pekao S.A. 05 1240 2337 1111 0010 8919 6916
tytułem:
darowizna na cele statutowe pożytku publicznego lub nazwa projektu obecnie realizowanego, który chcesz wesprzeć

Wpłata poprzez przycisk na Facebooku

Na naszym profilu na Facebooku znajduje się przycisk Przekaż datek. Poprzez jego kliknięcie można wpłacić pieniądze bezpośrednio na nasze konto.

Wpłata poprzez Allegro Charytatywni

Podczas zakupu książeczek “Zdobywca Polskich Gór” można dokonać dodatkowej wpłaty ponad koszty kupowanych przedmiotów. Fundacja nie zarabia na sprzedawanych tam przedmiotach a jedynie pobiera opłaty w koszcie wytworzenia i sprzedaży danego przedmiotu.

Wpłata online

Pomoc niefinansowa

Jeśli chcesz nas wesprzeć niefinansowo np.: przekazując rzecz, oferując swoją pracę lub chcesz zostać wolontariuszem to skontaktuj się z nami. Dane do kontaktu znajdziesz w zakładce kontakt.

DZIĘKUJEMY! Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne!

Odliczenie od podatku

Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu).